آریو ایمن را بیشتر بشناسید

سخن مدیر عامل

در دنیای فرا صنعتی امروز ، سازمانهایی در زمینه رقابت موفق اند که آفرینش گری و نوآوری را آرمان خود قرار داده و نرمش در مقابل دگرگونی های پیرامون را همچون بخشی از کسب و کار خویش قلمداد کنند.

اگر امروز از نام شرکت آریو مروارید ایمن به عنوان نماد دلگرمی و استواری یاد میشود و اگر نوآفرینی در ارائه خدمات را برتری کلیدی خود میدانیم به پشتوانه بیش از ۱۷ سال آزمودگی و پیشتازی در بازار و صنعت سیستم های نظارت و حفاظت الکترونیک است.
ارمغان ما ، فراهم آوری امنیت ، آرامش و آسایشی بی همتا برای شما همکار و مصرف کننده گرامی بوده و بر این آرمان خود پایبند بوده و هستیم.

اینجانب محمد احمدی ، مدیر عامل شرکت آریو مروارید ایمن از زمان شروع کوشندگی خود در این پهنه تجاری و صنعتی ، پاسداری از حقوق مشتریان و همکاران گرانمایه و ارج نهادن به خواسته های ایشان را سرمشق کار خویش قرار داده و در تمامی گام های کاری به عنوان دوست و مشاور نیک گمان همراهشان بوده ام.

بدون شک با پشت گرمی به یزدان و باور مشتریان ارجمند و گرانقدر و نیز به پشتوانه گروه کاردان و کارآزموده آریو ، تمامی تلاش و کوشش خود را به کار خواهیم بست تا همچون گذشته پرچمدار نوآوری و شکوفایی در این صنعت باشیم و خدماتی درخور و شایسته ارائه نماییم.

این گونه می توانیم با شما در تماس باشیم

تلفن

۰۲۶۳۲۲۸۴۹۵۱

۰۲۶۳۲۲۵۶۱۴۰

۰۲۶۳۲۲۵۶۱۳۲

ارسال

ارسال رایگان برای سفارش های بالای ۵ میلیون تومان

آدرس

کرج – میدان شاه عباسی – خیابان فاطمیه – روبروی مسجد – پلاک ۸۴

ایمیل

info[at]arioimen.com